Кабмін змусив тепловиків використовувати енергоносії ефективніше

04 Лис 2015 / 09:54 | Переглядів: 1062

р5р2рр2р2

Нарахування щомісячної плати за використання централізованого опалення віднині враховуватиме зміни температурного режиму. Відповідне рішення про внесення змін до Постанови №630 було ухвалено Кабінетом Міністрів України.

"Новий механізм нарахування тарифу дозволить уникнути переплат за спожите тепло наприкінці кожного місяця. Говорячи простіше, населення буде платити - за те, що вони реально спожили, а не за те, що їм нарахували тепловики", - наголосив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Украъни Геннадій Зубко.

За словами урядовця, було проведено детальний аналіз та розрахунки, які дозволили винести це рішення на розгляд Кабінету Мністрів України. "За оцінками експертів та згідно порівнянню з рівнем опалювального періоду 2014-2015 рр. можемо мати 16%-у економію коштів для населення, що використовує централізоване опалення, протягом опалювального сезону", - зауважив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, раціональне використання енергоносіїв є невід'ємною частиною загальної реформи енергоефективності, якою опікується Міністерство. "Ми маємо привчити наших комунальників працювати так само, як працюють німці чи скандинави: дивитися прогноз погоди та заздалегідь готуватися до потепління чи навпаки, до зниження температури, не спалювати дорогоцінні енергоносії "у повітря" тощо. Ті комунальні підприємства, які знехтують рішенням Кабміну, будуть просто працювати собі у збиток, жодної несправедливої копійки з населення вони не отримають", - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що Мінрегіон відповідає за координацію та реалізацію низки реформ країни серед яких децентралізація та реформа енергоефективності.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.