Інформація щодо проекту програми економічного і соціального розвитку міста Тернополя на наступний рік

24 Лис 2015 / 11:31 | Переглядів: 1280

тернопіль 847645

На виконання Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України", розпорядженнями міського голови в м. Тернополі розпочата розробка проекту Програми економічного і соціального розвитку міста на 2016 рік.

Програма економічного і соціального розвитку міста Тернополя - основний документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку міста, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення міських проблем. Програмою будуть обумовлені мета, завдання, сформовані заходи та перелік інвестиційних проектів на 2016 рік, реалізація яких забезпечить збалансований розвиток міста, зростання добробуту і підвищення рівня життя населення за рахунок створення умов щодо сталого економічного, інвестиційного та підприємницького розвитку міста. Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок підприємств, міського бюджету, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Пропозиції щодо проекту Програми приймаються на електронну адресу:ekon_mr@meta.ua.

Програма економічного і соціального розвитку міста Тернополя на 2016 рік (проект)

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.