IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг м. Тернополя на рівні uaВВВ

12 Лис 2014 / 12:24 | Переглядів: 1775

Інвестиції графік статистика

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу м. Тернополя на рівні uaВВВ зі збереженням прогнозу "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу м. Тернополя обумовлений його значенням як регіонального центру, високою диверсифікацією доходної частини бюджету та помірним рівнем бюджетної забезпеченості, що наближений до середнього значення для місцевих бюджетів. Крім того, виважена боргова політика дозволяє підтримувати низький рівень прямого боргового навантаження. Більшість показників соціально-економічного розвитку міста є дещо нижчими за середні по країні, обмежуючи певною мірою доходну частину його бюджету. Показники ліквідності зберігаються на помірному рівні. Спостерігається деяке зростання залежності доходної частини бюджету міста від трансфертів з бюджетів інших рівнів та від позичок з Єдиного казначейського рахунку, а також скорочення надходжень доходів від операцій з капіталом до бюджету розвитку. Разом з тим частину бюджетних показників було навіть покращено, порівняно з відповідним періодом минулого року. Зберігається високий рівень зношеності основних засобів, в тому числі житлового фонду, об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури міста, що обумовлює необхідність здійснення значних капітальних вкладень в місцеву інфраструктуру.

Позитивно на кредитний рейтинг міста можуть вплинути: ріст доходної частини бюджету Тернополя та покращення більшості показників соціально-економічного розвитку в розрахунку на одного мешканця міста. Негативно на кредитний рейтинг міста можуть вплинути: погіршення показників виконання доходів бюджету, зниження ліквідності, суттєве зростання боргових зобов'язань, погіршення ситуації на ринку запозичень або обмеження доступу до нього муніципальних утворень.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Тернополя, у тому числі: річна казначейська звітність за період 2011-2013 рр. та I півріччя 2014 року, планові та фактичні показники соціально-економічного розвитку та бюджету міста, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.