Фінансові інспектори у «Почаївському вищому професійному училищі» виявили втрати на 130 тис. грн

11 Гру 2013 / 13:08 | Переглядів: 1874

Гроші

Ревізією виявлено, що після проходження учнями виробничої практики, навчальному закладу не поступили кошти від суб'єктів підприємницької діяльності, що призвело до недоотримання установою коштів на загальну суму понад 48 тис. гривень.

Ревізією правильності проведення видатків загального фонду встановлено, що виплата заробітної плати, надання матеріальної допомоги майстрам виробничого навчання та викладачам, які проводили заняття в групах, де навчалися учні платної форми навчання та видатки по оплаті за електроенергію та природний газ, спожиті мешканцями гуртожитку та учнями платної форми навчання проводилося за рахунок коштів загального фонду а не спеціального. Дане порушення призвело до втрат на суму 60 тис. гривень.

Інспекторами також виявлено, що навчальним закладом при надані платних послуг недоотримано коштів в сумі майже 12 тис. гривень від учнів платної форми навчання.

Також встановлено, що по даних обліку училища без одержання замовленої продукції, а саме: розроблення проекту землеустрою, проведено її оплату в повному обсязі. Мова йде про те, що кошти безпідставно списано на видатки, без відображення їх в дебіторській заборгованості, що є порушенням яке призвело до втрат на суму майже 8 тис. гривень

За недотримання законодавства з фінансових питань 5 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Керівнику установи направлені обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.