Доходи, отримані за купонами сертифікату «Військові», не оподатковуються

21 Чер 2014 / 11:52 | Переглядів: 1290

Гроші

При виплаті фізичній особі доходу за пред'явленим сертифікатом казначейського зобов'язання "Військові" він не підлягає оподаткуванню та не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого платника. Це стосується як доходу, що виплачується АТ "Ощадбанк" кожні шість місяців (сертифікат містить 4 купони), так і одноразового погашення казначейських зобов'язань.

Також, при продажі сертифікату "Військові" на вторинному ринку, інвестиційний прибуток, отриманий фізичною особою, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого платника та не підлягає оподаткуванню.

Нагадаємо, громадяни з метою надання фінансової допомоги вітчизняним Збройним силам для підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави можуть придбати сертифікати казначейського зобов'язання "Військові" в ПАТ "Державний ощадний банк України".

Міністерством фінансів України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року №100 "Про випуск казначейських зобов'язань "Військові", з 21 травня розпочато розміщення казначейських зобов'язань "Військові" серії В на пред'явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних та сплатою купонів кожні шість місяців у розмірі 35 гривень.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.