Доходи Діда Мороза, Снігурки та інших казкових героїв – оподатковуються

08 Січ 2018 / 05:59 | Переглядів: 323

Податкова Статки Діда Мороза

Новорічні та Різдвяні свята не обходяться без казкових героїв та "живої" ресторанної музики. Власники розважальних закладів, оплачуючи такі послуги, відповідно доПодаткового кодексу, є податковими агентами, тобто, мають обов'язок з виплаченої суми утримати та перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб - 18% та військовий збір - 1,5%. Також, суми, виплаченого доходу повинні бути зазначені у формі № 1ДФ, заознакою доходу 102.

У разі отримання доходів, які не були оподатковані при виплаті, всі казкові герої (казковими залишаються лише під час святкування) після свят - зобов'язані завітати доподаткової інспекції за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року (за 2017 рік - до 1 травня 2018 року), атакож нарахувати та сплатити до бюджету податок на доходи фізосіб 18% тавійськовий збір 1,5%.

Тож, у Тернопільській ОДПІ запрошують усіх, хто отримав неоподатковані доходи відпродажу ялинок, надання послуг Діда Мороза, Снігурки, музичного супроводу свята, тощо - задекларувати отримані доходи та сплатити до бюджету належні платежі абозареєструвати підприємницьку діяльність. Якщо ж казкові герої-підприємці надають дані послуги у межах своєї підприємницької діяльності, то такий статус особи має бути зазначений в договорі, азамовнику доцільно отримати від підприємця витяг з Єдиного державного реєстру про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.

Для декларантів у Центрі обслуговуванні платників фахівці інспекції проводять щоденні тренінги танадають практичну допомогу щодо заповнення декларацій про майновий стан ідоходи. Телефони для довідок: 43‑46-10 та 43-46-46.

Детальніше про особливості деклараційної кампанії 2018 року можна також дізнатися запосиланням - http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2018.


За матеріалами Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.