До Центру обслуговування платників звернулосьпонад 280 тисяч громадян

15 Січ 2018 / 13:45 | Переглядів: 285

Податкова ЦОП зимовий

Для зручності платників податків в Тернопільській об'єднаній ДПІ функціонує Центр обслуговування платників, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні таінформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції.

Станом на сьогодні, тут можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, протягом 2017 року фахівцями Центру надано 50628 адміністративних послуг.

За цей період видано 23130 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також, надано 4331 витяг з реєстру платників єдиного податку, 2737 підприємців зареєструвались платниками-"спрощенцями". Крім того, фахівцями інспекції зареєстровано 4496 книгу обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 3557 книг обліку розрахункових операцій. Видано 9125 відомостей зДержреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Нагадуємо, що у січні розпочалась кампанія декларування громадянами неоподатковуваних доходів. Дізнатись про її особливості у 2018 році можна у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул.Білецька,1 чи за телефоном: 43-46-46, 43-46-10.

За матеріалами Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.