Для кого печатка не обов’язкова

08 Лип 2013 / 11:34 | Переглядів: 1842

Телефон

Нещодавно я зареєструвався приватним підприємцем, чи обов'язково мені використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?

Відповідають фахівці інформаційно-комунікаційного відділу Тернопільської ОДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Фізичні особи-підприємці, у тому числі платники єдиного податку, рішення про використання печатки приймають самостійно в залежності від специфіки діяльності.
Крім того, нормативно-правові акти з питань оподаткування не передбачають обов'язку платника податків повідомляти органи Міндоходів про отримання або знищення печатки.

Господарським кодексом України, яким визначено особливості статусу громадянина як суб'єкта господарювання, не міститься вимог щодо обов'язкової наявності печатки у суб'єкта господарювання (ст. 128 ГКУ від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.