Держфінінспекція в Тернопільській області за січень-травень 2013 року забезпечила відшкодування втрат на суму понад 11,2 млн грн

27 Чер 2013 / 10:57 | Переглядів: 2118

Бортняк Федір в кріслі фінінспекції

Держфінінспекція в Тернопільській області за січень-травень 2013 року забезпечила відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 11,2 млн грн.

Усього ж за 5 місяців виявлено порушень, що призвели до втрат, на 14 млн грн.

Загалом із початку року контрольними заходами охоплено 91 об'єкт.

За результатами ревізій та перевірок в якості спеціалістів, що їх провели фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у січні-травні цього року, складено 8 протоколів про корупційні діяння. Окрім того, за матеріалами ревізій, переданих правоохоронним органам, розпочато 75 досудових розслідувань, за результатами перевірок в якості спеціалістів - 41.

До адміністративної відповідальності притягнуто 513 осіб. За вчинені фінансові порушення 22 особи звільнено з займаних посад.

Завдяки діям фінансових ревізорів до бюджетів різних рівнів повернуто майже 2,3 млн грн.

Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.