Держфінінспекція в Тернопільській області за 9 місяців 2013 року забезпечила відшкодування втрат на суму майже 22 млн. грн.

14 Жов 2013 / 11:01 | Переглядів: 1333

Гроші

Держфінінспекція в Тернопільській області за січень-вересень 2013 року забезпечила відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 22 млн грн.

Усього ж за 9 місяців виявлено порушень, що призвели до втрат, на 43 млн грн.

Загалом із початку року контрольними заходами охоплено 162 об'єкти.

За результатами ревізій та перевірок в якості спеціалістів, що їх провели фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у січні-вересні цього року, складено 12 протоколів про корупційні діяння. Окрім того, за матеріалами ревізій, переданих правоохоронним органам, розпочато 141 досудове розслідування, за результатами перевірок в якості спеціалістів - 67.

До адміністративної відповідальності притягнуто 779 осіб. За вчинені фінансові порушення 37 осіб звільнено з займаних посад.

Завдяки діям фінансових інспекторів до бюджетів різних рівнів повернуто 5,1 млн грн.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.