Державна іпотека: краплина в морі безнадії

01 Лис 2013 / 18:29 | Переглядів: 1691

Гроші

Кількість щасливчиків, котрим вдалося оформити державну іпотеку в 2013 році можна назвати поіменно.

Начальник управління зв'язків з громадськістю Державної іпотечної установи Ганна Волобуєва заявила, що з початку року 477 родин придбали житло за пільговими кредитами з підтримкою держави.

Нагадаємо, що на 2013 рік міністром регіонбуду Геннадієм Темником обіцяно спочатку укласти 6700 договорів на здешевлення іпотеки, а пізніше - надати компенсацію за здешевлення іпотеки 4140 сім'ям.

Екс-міністр регіонбуду Анатолій Близнюк в свою чергу обіцяв 30 тис. пільгових кредитів. В минулому році українці чекали й на заявлені Миколою Азаровим 10 млрд. грн. бюджетних коштів на ці ж цілі.

Сьогодні середня відсоткова ставка за іпотечним кредитом становить 19%. Кількість громадян, які перебувають на квартобліку - 1 млн. Кількість внесених до єдиного державного реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов - 250 тис.

Прес-служба ВК "НАСТУП"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.