ДАБІ вважає дії псевдолюстраторів в Теронополі спробою повернути корупцію в будівельну галузь

30 Гру 2015 / 10:11 | Переглядів: 1545

будівництво

22 грудня в м. Тернопіль групою осіб здійснено замовний напад на заступника начальника Управління Держархбудінспекції в Тернопільській області Михайла Горішнього.

Ці брутальні хуліганські дії так звані активісти прикривали гаслами люстрації. Хоча Михайло Горішній лише 11 грудня призначений на посаду та виконує обов'язки начальника Управління. Незважаючи на це, псевдолюстратори в ультимативній формі вимагали від нього написати заяву про відставку, а коли він відмовився, застосували до державного службовця силу.

Державна архітектурно-будівельна інспекція вважає такі дії протиправними і звертатиметься до правоохоронців, щоб вони дали їм оцінку та відреагували на порушення закону.

ДАБІ та її структурні підрозділи суворо дотримуються законодавства про люстрацію. Люстрація проводиться відповідно до Закону України "Про очищення влади" та постанови Кабінету Міністрів України № 563 "Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади".

Крім того, протягом року Інспекція оновила кадровий склад як в центральному апараті, так і в регіонах. Тому усі закиди стосовно необхідності силового люстрування установ держархбудконтролю є маніпуляціями, які переслідують мету повернути в галузь старі корупційні схеми, від яких сьогодні ДАБІ безжально позбавляється.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.