Бюджет Тернополя виконується з випередженням

13 Чер 2017 / 13:40 | Переглядів: 1153

тернопіль 847645

Про це зазначив в. о начальника Тернопільської ОДПІ Сергій Бабій. Він інформував, щопротягом січня-травня поточного року платники податків Тернополя внесли до місцевого бюджету 368,4 млн грн, а це майже на 17,0 млн грн більше від запланованих.

Активно наповнювалась казна міста податком на доходи фізичних осіб, якого поступило 229,1 млн грн, єдиним податком з юридичних та фізичних осіб, якого було внесено 65,9 млн грн, акцизним податком, надходження якого склали 28,9 млн грн.

Свою частку до міського бюджету внесли і ті, хто є власниками та користувачами земельних ділянок, які сплатили 34,1 млн грн плати за землю. Розпочали сплату податку на нерухоме майно фізичні особи, сума якого склала 601,3 тис грн, а от юридичні особи - власники нерухомості, ужесплатили з початку року 7,1 млн грн.

Загалом, як зазначив очільник інспекції, надходження п'яти місяців поточного року більші заминулорічні на 91,4 млн грн.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.