Будьте обережні: фальсифікат!

03 Жов 2016 / 23:25 | Переглядів: 795

Горілка

У період із 22 по 26 вересня 2016 року у Харківській, Донецькій та Луганській областях зафіксовано чисельні факти загибелі людей внаслідок інтоксикації після споживання фальсифікованих горілчаних виробів.

Враховуючи наведене, Головне управління ДФС у Тернопільській області закликає торгівців, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, бути відповідальними і дотримуватись вимог закону. У разі надходження пропозицій щодо придбання алкогольних напоїв сумнівної якості, за цінами, які є нижчими від мінімально встановлених, такі пропозиції слід категорично відхиляти. Бажання отримати більший дохід, реалізовуючи фальсифікований алкоголь, може зробити Вас співучасником у вчиненні злочину.

Звертаємо увагу всіх громадян, що мінімальна ціна пляшки горілки місткістю 0,5 літра не може бути меншою за 54 гривні 90 копійок, пляшки місткістю 0,25 літра - відповідно 24 гривні 45 копійок. Реалізація ж горілки у картонній упаковці, взагалі заборонена.

Про всі факти перебування в обігу фальсифікованих алкогольних напоїв просимо невідкладно інформувати - цілодобово за телефонами 43-46-45, 43-04-16, а також податкові інспекції та їх відділення у районах.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.