Батьківський всеобуч з питань трудового законодавства в класичній гімназії

30 Січ 2014 / 15:40 | Переглядів: 2494

центр зайнятості

Протягом січня 2014 року в класичній гімназії м. Тернополя проходив місячник профорієнтації. З цієї нагоди 27.01.2014 року колективом навчального закладу були організовані батьківські збори на тему:”Батьківський всеобуч з питань трудового законодавства, ринку праці та вибору професії відповідно до нахилів та уподобань учнів”. На даний захід були запрошені гості, а саме: головний спеціаліст довідково-інформаційної роботи з населенням Тернопільського МРЦЗ Гороховська Оксана, доцент кафедри муніципального управління Тернопільського національного економічного університету Велещук Світлана, викладач кафедри гістології Тернопільського державного медичного університету Довбуш Андрій та викладач кафедри англійської філології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Довбуш Ольга.

Збори розпочала заступник директора з виховної роботи Баляк Світлана, яка торкнулася проблеми професійного самовизначення у школярів. Цю тему продовжила фахівець центру зайнятості Гороховська Оксана. Вона зазначила важливу роль батьків у визначенні майбутньої професії своїх дітей та закцентувала увагу на інтересах і захопленнях учнів,їхніх особистих бажань щодо професійної діяльності. Батьків цікавили питання, які професії користуються попитом на ринку праці сьогодні, як саме правильно визначитись із майбутньою спеціальністю. Бажаючі привести своїх дітей на індивідуальне тестування записали контактні дані центру зайнятості. Соціальний педагог Аліна Бойко розповіла про актуальні професіїї сьогодення, а викладачі університетів провели презентації спеціальностей, які можна здобути саме в цих вищих навчальних закладах.

На завершення батьківських зборів практичний психолог Квілінська Марія надала поради щодо психологічної підтримки школярів під час іспитів.

Загалом у даному заході прийняло участь 20 батьків та 7 фахівців.

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням
Гороховська О.Д.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.