Учасники АТО з Тернополя можуть пройти реабілітацію

26 Лют 2016 / 13:50 | Переглядів: 2686

АТО 363

Управління соціальної політики організовує направлення учасників АТО до реабілітаційних установ для одержання безкоштовної психологічної реабілітації.

Для отримання направлення щодо надання реабілітаційних послуг необхідно звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8, кабінет № 23, тел. 22-04-37) за місцем реєстрації, а особам, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання, відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнити заяву.

До заяви необхідно додати:

  1. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  2. копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
  3. паспорт та ідентифікаційний код (для звірки).

Для психологічної реабілітації учасників АТО передбачено такі реабілітаційні установи:

  1. Менський санаторій "Остреч" - Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, урочище Остреч
  2. ДП "Південь-Курорт-Сервіс" санаторій "Орізонт" - Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а.
  3. ТОВ "Санаторій "Феофанія" - м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27
  4. ДП "Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води" ЗАТ "Укрпрофздоровниця" - Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське.

До слова, у м. Тернополі функціонує центр психологічної допомоги "Крок на зустріч", де учасникам АТО можуть надати безкоштовну професійну психологічну допомогу. Учасники АТО та їхні сім'ї, переселенці, волонтери, медики та особи, які постраждали від військових дій в АТО, можуть звернутися до координатора центру Медвідь Л.О. за адресою: м. Тернополь, вул. Над ставом, 6/15, тел. +38098469 2252.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.