Міський голова Сергій Надал зустрівся з дружинами бійців АТО

17 Вер 2015 / 14:38 | Переглядів: 2000

АТО 836364

Очільник Тернополя зустрівся з з дружинами бійців, які перебувають на Сході, добровольцями та учасниками АТО.

Вони звернулися із декількома питаннями. Зокрема, їх цікавило отримання земельних ділянок, харчування дітей військовослужбовців у навчальних закладах, отримання субсидій.

- Переважно людей цікавили три питання. Перше питання, як отримати земельну ділянку, що з цією ділянкою буде далі і чи вона придатна для того, щоб там проводити будівельні роботи. Оскільки зараз поширюють дуже багато чуток про те, що ці землі можуть бути непридатні і там поганий грунт. Також цікавило людей, як далі оформляти будівельний паспорт, що буде з комунікаціями на цих земельних ділянках. І людей дуже турбувало отримання пільг на комунальні послуги чи пільги, які можуть дати в управлінні соціальної політиики, - розповів очільник міста.

Зазначимо, що уже сьогодні виділено для учасників АТО більше 730 земельних ділянок у Тернополі.

Інші учасники АТО, які звертаються за отриманням записані у спеціальний реєстр.Очільник Тернополя додав, що заразтакожведуться перемовини про передачу земельних ділянок для учасників АТО зі сторони Львівської траси із керівництвом ТНЕУ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.