60 вишиванок із Західної України на Донбас вирушили для військових медиків та вихованців дитячого будинку

15 Тра 2018 / 10:31 | Переглядів: 15154

60 вишиванок із Західної України на Донбас вирушили для військових медиків та вихованців дитячого будинку

Представники 58 будинку офіцерів та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону України взяли участь у благодійній акції "Вишиванка для прифронтового військового шпиталю". Захід відбувся з нагоди Міжнародного дня медичної сестри в рамках проекту "Від серця, до серця". Передача вишиванок військовослужбовцям 66-го мобільного госпіталю відбулася у Тернополі.

Ініціатором цього заходу стала керівник благодійної організації "Українська родина" Ірина Найдух, котра згуртувала навколо себе родини багатодітних сімей. Саме для військових медиків, які сьогодні перебувають у районі бойових дій, вони своїми руками вишивали вишиванки і спекли великий коровай.

Окрім цього благодійники приготували й вишиванки для вихованців дитячого будинку "Отчий дім" міста Покровськ Донецької області.

Слід відзначити, що ці українські обереги, з любов'ю створені жіночими та дитячими руками, у кількості 60 вишиванок вже вирушили на схід.

Щира подяка небайдужим людям, які роблять добру справу. Успішна родина — це успішна країна!

Василь ЛАБАЙ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.